دبستان پسرانه امام حسین سیدالشهداء(علیه السلام)دوره دوم: فرارسیدن ایام مبارک فجر ، طلیعه آزادی ملت و محو استبداد بر ملت بزرگ ایران مبارک باد


عنوان خبرفرارسیدن ایام مبارک فجر ، طلیعه آزادی ملت و محو استبداد بر ملت بزرگ ایران مبارک باد
(شاخه: آموزشی)
ارسال شده توسط esmaeili
شنبه 14 بهمن 1396 - 08:24:20


وقتی صدای پای بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش تو می رسد. گویی شهیدانند که آمده اند برای بیعت دوباره برای هشدار و تذکر و بیداری . بهمن که از راه می رسدشهیدان پیمان نامه ی خونین شهادت را برای تجدید امضای تک تک ما می آورند تا فراموش نکنیم که باغبان لاله ها امام مهربان بود و سایبان لحظه ها، نگاهش هنوز هم نگران باغمان است. هر بهمن امام است که دوباره بر بال ملائک به دیدارمان می آید و کوچه های باغمان را پر از نسترن و نیلوفر می نماید. گام هایش همه جا یاس می کارد و گل محمدی به خانه ها هدیه می کند.

 

بهمن همیشه در راه است.

 

 

فرارسیدن ایام مبارک فجر طلیعه ی آزادی ملت و محو استبداد و واپس راندن استعمار، بر ملت بزرگ ایران مبارک باد.

ویژه برنامه گرامیداشت دهه مبارک فجر در کلاس ششم ج دبستان امام حسین (ع) اجرا شد.این برنامه شامل نمایش پاورپوینت انقلاب،فیلم هایی از انقلاب ۵۷وسخنانی از امام خمینی و رهبر وسخنان سردار سلیمانی در مورد امام خمینی (ره) بود.من از تمامی دانش آموزانم که گامی در جشن بزرگ انقلاب برداشتند کمال تشکر را دارم .به امید اینکه این آینده سازان کوچک گام های بزرگی در جهت حفظ وپایداری انقلاب اسلامی بردارند.

با تشکر از حاج آقای مؤمن زاده و آقای صلاحی  و مسئولین مؤسسه فرهنگی آموزشی امام حسین سیدالشهدا(ع) که با حضور خود گرما بخش محفل ما بودند.


با سپاس فراوان

آسیه شاکرنژاد معلم یار کلاس ششم ج

این خبر از طرف دبستان پسرانه امام حسین سیدالشهداء(علیه السلام)دوره دوم
( http://anvaar.ir/bep2/news.php?extend.847 )