عنوان خبربازدید دانش آموزان از دانشگاه صنعتی بیرجند
(شاخه: آموزشی)
ارسال شده توسط kadkhoda
چهارشنبه 23 اسفند 1396 - 06:44:17


بازدید دانش آموزان آموزشگاه امام حسین سیدالشهداء (ع) دوره دوم از دانشگاه صنعتی بیرجند با سرپرستی سرکار خانم خوشدل

در روز یکشنبه 20 اسفندماه سال 96 دانش آموزان دبستان پسرانه امام حسین (ع) دوره دوم از آزمایشگاه های دانشگاه صنعتی بیرجند بازدید کردند. این دانش آموزان در قالب یک گروه آموزشی علوم در سه پایه چهارم، پنجم و ششم انتخاب شده بودند. لازم با ذکر است که برنامه ای قبل از شروع بازدیدها، به منظور آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان با دانشگاه صنعتی اجرا گردید و بعد از آن دانش آموزان با راهنمایی سرکار خانم دکتر هنرمند به آزمایشگاه شیمی هدایت شدند. در این آزمایشگاه دانش آموزان آزمایش هایی جذاب از شیمی را مشاهده نمودند که مورد استقبال قرار گرفت و همچنین با فضایی گرم و صمیمی پرسش و پاسخ های مختلف دانش آموزان زیر نظر خانم دکتر انجام گرفت و همچین با دستگاهای مختلف آزمایشگاه و نحوه کار آنها آشنا شدند.

ادامه بازدید از آزمایشگاه های سنگ شناسی و کانی شناسی نوری، با راهنمایی جناب آقای مهندس عسکری انجام گرفت. این بازدید به منظور آشنایی دانش آموزان با انواع سنگ ها و روش های توپوگرافی و نقشه کشی زمین شناسی انجام شد. در این آزمایشگاه دانش آموزان با دستگاه های مختلف مورد استفاده از زمین شناسی و نحوه کار آنها و همچنین سنگ ها و کانی های مختلف آشنا شدند.

از سرکار خانم دکتر هنرمند و جناب آقای مهندس عسگری که با تمام توان و صبورانه در این بازدید ما را همراهی کردند، کما تشکر را داریم.


 
این خبر از طرف دبستان پسرانه امام حسین سیدالشهداء(علیه السلام)دوره دوم
( http://anvaar.ir/bep2/news.php?extend.884 )