دانلود

مؤسسهجدیدترین خبرها

جستجو

آنلاین

ویژه مراکز

پیوندها


باسمه تعالی

در آستانه هفته قرآن و عترت و به منظور ارتقای حالات روحی و معنوی دانش آموزان و  بهره مندی هر چه بیشتر از معارف قرآن و عترت در جهت تعالی روحی و اخلاقی آینده سازان میهن اسلامی، محفل انس و الفت با قرآن کریم و عترت با حضور پرشور دبیران،دانش آموزان و اولیای محترم دبیرستانهای پسرانه دوره اول و دوم امام حسین (ع) در محل حسینیه محبین الائمه بیرجند در روز دوشنبه 20/9/96  ساعت 18 لغایت 20برگزار گردید که در این مراسم تعدادی از قاریان و حافظان دانش آموزان،معلمین و اساتید حافظ و قاری از استان و شهرستان آیاتی از کلام وحی را تلاوت کردند که ان شاالله بتوانند موجبات شور و اشتیاق بیشتر نسبت به فرامین قرآن و ائمه اطهار را در دانش آموزان بوجود آورند.از نکات جالب و مهم این محفل معنوی می توان به حضور خالصانه و مخلصانه حضرت     حجه الاسلام و المسلمین مختاری امام جمعه موقت شهرستان بیرجند به عنوان ولی دانش آموز اشاره کرد که با حضورشان بر معنویت مراسم افزودند. در پایان از کلیه قاریان و حافظان تقدیر و تشکر بعمل آمد.امید است برگزاری چنین محافل و مجالسی بتواند چراغ راه هدایت ، توشه ای برای آخرت و مصونیت در برابر آسیب های اجتماعی برای آینده سازان مملکت اسلامی باشد. و من الله التوفیق
[ ادامه مطلب... ]


تاریخ ارسال : سه شنبه 21 آذر 1396 - 08:21:12
نویسنده :kadkhoda|مراسم و مناسبت ها | خواندن / ارسال نظرات :0 |  نسخه مناسب برای چاپ

 

با توجه به اینکه کشور عزیزمان ایران در منطقه زلزله خیز قرار گرفته و اقدامات آموزشی مقابله با خطرات زلزله امری ضروری است، همچنین به منظور نهادینه کردن فرهنگ صحیح مواجهه با بلایای طبیعی، دانش آموزان آموزشگاه همزمان با سایر هم سالان خود در سراسر کشور در مانور زلزله شرکت نمودند و به صورت نمادین با شنیدن صدای آژیر خطر در مکان های مناسب پناه گیری کردند.

 [ ادامه مطلب... ]


تاریخ ارسال : چهارشنبه 8 آذر 1396 - 07:45:08
نویسنده :kadkhoda|معرفی آموزشگاه | خواندن / ارسال نظرات :0 |  نسخه مناسب برای چاپ

بدون تردید می‌توان تشکیل «بسیج مستضعفین» را از امتیازات بی‌نظیر انقلاب اسلامی ایران به شمار آورد. کم نبوده‌اند انقلاب‌هایی که پس از پیروزی، با هدف صیانت از دستاوردهای انقلابشان اقدام به تاسیس ارتش‌های انقلابی نموده‌اند، اما همه اذعان دارند که بسیج مستضعفین قطعا چیزی فراتر از تشکیلات نظامی عادی بوده است. بسیج مستضعفین را باید یک نوآوری‌ بی‌بدیل در تاریخ بشری -هم از جهت معنا و هویت و هم از جهت قالب، نوع تشکیلات و سازماندهی- دانست.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار بسیجیان استان کرمانشاه در تاریخ ۱۳۹۰/۰۷/۲۲ ضمن بی‌نظیر خواندن حادثه تشکیل بسیج مستضعفین در مجموعه حوادث انقلاب اسلامی فرمودند: «یکی از چیزهائی که در هر حرکت عمومی و در هر نهضت لازم است، این است که بر اساس تفکرات و مبانی پایه‌ای این نهضت و این جریان، هم بایستی «واژه‌سازی» بشود، هم بایستی «نهادسازی» بشود وقتی یک فکر جدید - مثل فکر حکومت اسلامی و نظام اسلامی و بیداری اسلامی - مطرح میشود، مفاهیم جدیدی را در جامعه القاء میکند؛ لذا این حرکت و این نهضت باید واژه‌های متناسب خودش را دارا باشد؛ اگر از واژه‌های بیگانه وام گرفت، فضا آشفته خواهد شد، مطلب ناگفته خواهد ماند.... همین طور است نهادسازی. وقتی یک انقلاب و یک حرکت تحقق پیدا میکند، بایستی دستگاه‌های مجری خود را - آن مجموعه‌هائی که آن هدفها را باید دنبال کنند - به وجود بیاورد. یکی از کارها این است که دستگاه‌های موجود جامعه را متحول کند، یکی دیگر این است که دستگاه متناسب با خواست خود را به وجود بیاورد. هر دو سخت است، هر دو جزو کارهای دشوار است. انقلاب اسلامی هر دو را انجام داد.


تاریخ ارسال : يكشنبه 5 آذر 1396 - 06:40:53
نویسنده :kadkhoda|فعالیت های آموزشی | خواندن / ارسال نظرات :0 |  نسخه مناسب برای چاپ
برو به صفحه       >>  

تصاویر تصادفی

مرکز آزمون

خوش آمدید

آرشیو موضوعی

آخرین 10 کاربر مراجعه کننده

آمارگیر

منوی گالری

سیستم RSS

پیگیری اخبار سایت توسط سیستم RSS.
rss1.0
rss2.0
rdf

تاريخ / زمان