موسسه فرهنگی آموزشی امام حسین سیدالشهداء علیه السلام: اخبار موسسه eg.

سخنی از بهشت

جدیدترین خبرها

جستجو

آیین نامه و بخشنامه ها

پیوندها

اخبار در سال 1397

آنلاین
طی حکمی که از سوی سردار قاسمی رئیس هیئت مدیره مؤسسه فرهنگی و آموزشی امام حسین سیدالشهداء (علیه السلام) آقای دکتر علی اصغر قنبری به عنوان مدیر عامل مؤسسه منصوب و از زحمات 6 ساله آقای عباسعلی اسعدی نیا تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

در جلسه ای که به همین منظور در ساعت 8 صبح روز یکشنبه 9/2/97 در محل سالن اجتماعات مؤسسه با حضور اعضاء هیئت امناء و رئیس هیئت امناء موسسه فرهنگی آموزشی امام حسین سیدالشهدا(ع) و حجت الاسلام نوفرستی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه و مسئولان سپاه و آموزش و پرورش استان و همچنین معلمان و کارکنان مؤسسه برگزار شد، سردار قاسمی ضمن تمجید از فعالیت های صورت گرفته مهمترین اهداف تشکیل مؤسسات آموزشی و فرهنگی وابسته به سپاه را تربیت نیروهای متخصص و متعهد برای نظام اسلامی برشمرد و توجه خاص به تربیت اسلامی نوجوانان و استفاده از همه ظرفیت های مادی و معنوی برای رسیدن به این هدف بزرگ تاکید نمود.

در ادامه جلسه گزارش تصویری از فعالیت های مؤسسه به نمایش گذاشته شد و آقایان اسعدی نیا و قنبری ضمن سخنرانی به اختصار در مورد فعالیت ها و اهداف و برنامه های انجام شده و پیش روی مؤسسه مطالبی را خطاب به مهمانان جلسه بیان نمودند.

در پایان جلسه حکم مسئولیت آقای دکتر قنبری و لوح تقدیر آقای اسعدی نیا با امضاء سردار قاسمی توسط مسئول محترم حوزه بازرسی  سپاه قرائت و به آنان تقدیم شد.[ ادامه مطلب... ]


تاریخ ارسال : يكشنبه 9 ارديبهشت 1397 - 09:14:01
نویسنده :admin2|اخبار موسسه | خواندن / ارسال نظرات :0 |  نسخه مناسب برای چاپ

خوش آمدید

آرشیو موضوعی

منوی گالری

دانش آموزان،اولیا و مربیان

مرکز آزمون آنلاین موسسه

نرم افزارهای مورد نیاز

آمارگیر

آخرین 10 کاربر مراجعه کننده

سیستم RSS

پیگیری اخبار سایت توسط سیستم RSS.
rss1.0
rss2.0
rdf

تاريخ / زمان